Hoogzomer – Kim Faber, Janni Pedersen

15,00

Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen.

Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn degradatie naar een klein politiebureau in het saaie provinciestadje Sandsted. Maar heel lang heeft hij niet om daarbij stil te staan, aangezien er een advocaat vermoord wordt in het stadspark en híj het onderzoek moet leiden.

In Kopenhagen onderzoekt journaliste Charlotte Junckersen een anonieme tip: de terroristische aanslag die een paar maanden eerder plaatsvond, had wellicht voorkomen kunnen worden. Haar man, Martin Juncker, weigert zich erover uit te laten uit angst dat hun levens in gevaar komen. Rechercheur Signe Kristiansen, Junckers voormalige partner, is wel bereid om de zaak verder te onderzoeken, maar heeft haar handen vol aan enkele privézaken. Als er echter een onthoofd lichaam wordt aangetroffen en er een verband lijkt te zijn met de aanslag, bijt Signe zich alsnog vast in het onderzoek. Het was al warm in Kopenhagen, maar de zomer wordt nog broeieriger…

'Een Scandi-thriller zoals een Scandi-thriller moet zijn.' VN Detective en Thrillergids ****

'De plots van Faber en Pedersen mogen er zijn. Het duo weet verhaallijnen behendig te vervlechten. (…) Faber en Pedersen lijken over het gereedschap en de energie te beschikken voor een fijne reeks.' NRC Handelsblad ****

'Het is nogal een opgave om een thrillerdebuut dat wereldwijd in de vijf sterren-categorie is gevallen te evenaren. En toch is dat gelukt!' De Telegraaf *****

Winnaar van de Krimimessen publiekprijs 2021

Artikelnummer: 9789402709643 Categorie: Product ID: 11545
Morgen ophalen bij 3.650+ PostNL ophaalpunten
Vandaag besteld, morgen in huis
       (voor 23:00)
Vaste verzendtarief 3,- euro
14 dagen bedenktijd
Betaal zoals je wilt: vooraf, achteraf of gespreid

Beschrijving

Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen.

Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn degradatie naar een klein politiebureau in het saaie provinciestadje Sandsted. Maar heel lang heeft hij niet om daarbij stil te staan, aangezien er een advocaat vermoord wordt in het stadspark en híj het onderzoek moet leiden.

In Kopenhagen onderzoekt journaliste Charlotte Junckersen een anonieme tip: de terroristische aanslag die een paar maanden eerder plaatsvond, had wellicht voorkomen kunnen worden. Haar man, Martin Juncker, weigert zich erover uit te laten uit angst dat hun levens in gevaar komen. Rechercheur Signe Kristiansen, Junckers voormalige partner, is wel bereid om de zaak verder te onderzoeken, maar heeft haar handen vol aan enkele privézaken. Als er echter een onthoofd lichaam wordt aangetroffen en er een verband lijkt te zijn met de aanslag, bijt Signe zich alsnog vast in het onderzoek. Het was al warm in Kopenhagen, maar de zomer wordt nog broeieriger…

'Een Scandi-thriller zoals een Scandi-thriller moet zijn.' VN Detective en Thrillergids ****

'De plots van Faber en Pedersen mogen er zijn. Het duo weet verhaallijnen behendig te vervlechten. (…) Faber en Pedersen lijken over het gereedschap en de energie te beschikken voor een fijne reeks.' NRC Handelsblad ****

'Het is nogal een opgave om een thrillerdebuut dat wereldwijd in de vijf sterren-categorie is gevallen te evenaren. En toch is dat gelukt!' De Telegraaf *****

Winnaar van de Krimimessen publiekprijs 2021

Extra informatie

Auteur

Kim Faber, Janni Pedersen

Productvorm

Paperback

Uitgever

HarperCollins

Levertijd

Ongeveer 3-5 werkdagen

Aantal pagina's

400

ISBN

9789402709643

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Hoogzomer – Kim Faber, Janni Pedersen” te beoordelen
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop