• Alle Producten
  • Bookstore
    • Autobiografie
    • BODY & MIND
    • Boeken [Gebruikt]
    • Boeken Nieuw
    • Boeken Top 10
    • Boeken Top 60
    • Cadeauboeken
    • Fantasy
    • Geschiedenis & Politiek
    • Kinderboeken
    • Kookboeken
    • Kunst & fotografie
    • Literatuur & Romans
    • Managementboeken
    • Reizen
    • Religie
    • School & Studieboeken
    • Spirutualiteit
    • Sportboeken
    • Stripboeken
    • Surinaamse Boeken
    • Taalwetenschap
    • Thriller Must Read
    • Tigrie's #Trending
  • Elektronica
    • Audiospelers en -recorders
    • Camera's & Accessoires
    • Computers
    • Deurbellen
    • Elektrische kachels
    • Grote keukenapparatuur
    • Kabels
    • Kabels en adapters
    • Keukenmachines
    • Koffiemachines
    • Luchtbehandeling & Klimaatbeheersing
    • Naaimachines
    • Persoonlijke verzorgingsapparaten
    • Print Server
    • Scheerapparaten & trimmers
    • Smartphones
    • Smartwatches & Accessoires
    • Spelcomputers
    • Stofzuigers
    • Strijkijzers & Tapijtstomers
    • Strijkset
    • Telefoonhoesjes
    • televisies
    • Temperatuur datalogger
    • Verlichting
  • Keuken
    • Keukengereedschap
    • Keukenmessen
    • Kookgerei en bakvormen
    • Kookplaat
    • Weegschaal
  • Speelgoed
    • Bingo
    • Bordspellen
    • Buitenspeelgoed
    • Domino
    • Educatieve spellen
    • Hobby & Creatief
    • Knuffels
    • Knutselen voor kinderen
    • L.O.L. Surprise!
    • Legpuzzels
    • Poppen
    • Puzzels
    • Sieraden maken
    • Souvenirs
    • Speelfiguren
    • Spellen
    • Zandlopers
    • Zing en Coach spel
  • Verzorging
    • Bodycrèmes
    • Dagcrème
    • Dameshygiëne
    • Deodorants
    • dierenverzorging
    • Haar
    • Handzepen
    • Health
    • Huid
    • Hulpmiddelen
    • Hygiene
    • Intieme hygiene
    • Lichaamsverzorging
    • Nachtcrème
    • Persoonlijke verzorging
    • Reinigingsgel
    • Scheerkoppen & -bladen
    • Scrubs
    • Shampoo en conditioner
    • Tand- & Mondverzorging
    • Voetverzorging
    • Zeep
    • Zelfzorg
  • Europakkers
  • Musthave

Hoogzomer – Kim Faber, Janni Pedersen

15,00

Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen.

Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn degradatie naar een klein politiebureau in het saaie provinciestadje Sandsted. Maar heel lang heeft hij niet om daarbij stil te staan, aangezien er een advocaat vermoord wordt in het stadspark en híj het onderzoek moet leiden.

In Kopenhagen onderzoekt journaliste Charlotte Junckersen een anonieme tip: de terroristische aanslag die een paar maanden eerder plaatsvond, had wellicht voorkomen kunnen worden. Haar man, Martin Juncker, weigert zich erover uit te laten uit angst dat hun levens in gevaar komen. Rechercheur Signe Kristiansen, Junckers voormalige partner, is wel bereid om de zaak verder te onderzoeken, maar heeft haar handen vol aan enkele privézaken. Als er echter een onthoofd lichaam wordt aangetroffen en er een verband lijkt te zijn met de aanslag, bijt Signe zich alsnog vast in het onderzoek. Het was al warm in Kopenhagen, maar de zomer wordt nog broeieriger…

'Een Scandi-thriller zoals een Scandi-thriller moet zijn.' VN Detective en Thrillergids ****

'De plots van Faber en Pedersen mogen er zijn. Het duo weet verhaallijnen behendig te vervlechten. (…) Faber en Pedersen lijken over het gereedschap en de energie te beschikken voor een fijne reeks.' NRC Handelsblad ****

'Het is nogal een opgave om een thrillerdebuut dat wereldwijd in de vijf sterren-categorie is gevallen te evenaren. En toch is dat gelukt!' De Telegraaf *****

Winnaar van de Krimimessen publiekprijs 2021

Artikelnummer: 9789402709643 Categorie: Product ID: 11545
Morgen ophalen bij 3.650+ PostNL ophaalpunten
Vandaag besteld, morgen in huis
       (boeken voor 23:00)
Vaste verzendtarief 3,- euro
14 dagen bedenktijd
Betaal zoals je wilt: vooraf, achteraf of gespreid

Beschrijving

Geweldige Scandinavische thriller, voor de lezers van Lars Kepler en Jussi Adler-Olsen.

Inspecteur Martin Juncker is verbitterd over zijn degradatie naar een klein politiebureau in het saaie provinciestadje Sandsted. Maar heel lang heeft hij niet om daarbij stil te staan, aangezien er een advocaat vermoord wordt in het stadspark en híj het onderzoek moet leiden.

In Kopenhagen onderzoekt journaliste Charlotte Junckersen een anonieme tip: de terroristische aanslag die een paar maanden eerder plaatsvond, had wellicht voorkomen kunnen worden. Haar man, Martin Juncker, weigert zich erover uit te laten uit angst dat hun levens in gevaar komen. Rechercheur Signe Kristiansen, Junckers voormalige partner, is wel bereid om de zaak verder te onderzoeken, maar heeft haar handen vol aan enkele privézaken. Als er echter een onthoofd lichaam wordt aangetroffen en er een verband lijkt te zijn met de aanslag, bijt Signe zich alsnog vast in het onderzoek. Het was al warm in Kopenhagen, maar de zomer wordt nog broeieriger…

'Een Scandi-thriller zoals een Scandi-thriller moet zijn.' VN Detective en Thrillergids ****

'De plots van Faber en Pedersen mogen er zijn. Het duo weet verhaallijnen behendig te vervlechten. (…) Faber en Pedersen lijken over het gereedschap en de energie te beschikken voor een fijne reeks.' NRC Handelsblad ****

'Het is nogal een opgave om een thrillerdebuut dat wereldwijd in de vijf sterren-categorie is gevallen te evenaren. En toch is dat gelukt!' De Telegraaf *****

Winnaar van de Krimimessen publiekprijs 2021

Extra informatie

Auteur

Kim Faber, Janni Pedersen

Productvorm

Paperback

Uitgever

HarperCollins

Levertijd

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, morgen in huis

Aantal pagina's

400

ISBN

9789402709643

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Hoogzomer – Kim Faber, Janni Pedersen” te beoordelen
1. Hoe wordt mijn aankoop verzonden?
Onze artikelen worden vanuit eigen voorraad, veilig ingepakt en dezelfde werkdag verzonden tot aan de deur of ophaallocatie. We maken gebruik van PostNl om onze orders te verzenden. Op het moment dat de bezorgservice uw pakket komt ophalen bij onze magazijn, ontvangt u een email bevestiging met daarin de track & trace code. Hiermee kunt u de status van uw order bijhouden.
2. Binnen hoeveel tijd kan ik mijn aankoop verwachten?
Plaats u een bestelling voor 21:00, dan word uw order de zelfde werkdag verzonden. Besteld u een boek voor 23:00 dan word de order de zelfde werkdag verzonden. Verzenden wij u order vandaag dan kunt u deze de volgende dag in huis verwachten (Nederland & België )
3. Kan ik mijn aankoop naar een ander adres worden verstuurd na aankoop?
Dat kan zeker! Gedurende het bestelproces kunt u afwijkend bezorgadres kiezen, door te klikken op “Ander bezorgadres of afhaalpunt”. Op het moment dat het bestelproces is afgerond en verzonden kunnen wij geen aanpassingen meer maken aan het bezorgadres.
4. Hoe kan ik de status van mijn aankoop bekijken?
Op het moment dat de bezorgservice uw pakket komt ophalen bij onze magazijn, ontvangt u een email bevestiging met daarin de track & trace code. Hiermee kunt u bijhouden wanneer uw pakket mogelijk aankomt.
5. Zijn er verzendkosten aan mijn bestelling verbonden?
Onze producten worden binnen Nederland en België bezorgt voor een vasttarief . De verzendkosten bedragen €3 per pakket.
6. Als ik mijn aankoop wil retourneren, moet ik retourkosten betalen?
Wat jammer dat u de aankoop niet wil behouden. Maar gelukkig is retourneren geheel gratis. Als u niet tevreden is met uw aankoop kunt u deze kosteloos retourneren. Op het moment dat u uw aankoop wilt retourneren, mail of meld uw order retour via het account. In sommige gevallen sturen wij een retourlabel mee in het pakket.
7. Binnen welk termijn krijg ik mijn tegoeden teruggestort
Wanneer uw aankoop door ons in goede orde is ontvangen, wordt uw aankoopbedrag teruggestort op de rekening waarmee de aankoop is gedaan. Het bedrag wordt 24 uur na ontvangt van het retourpakket teruggestort op de rekening waarmee de aankoop is gedaan.
8. Mijn aankoop is beschadigt aangekomen, wat moet ik doen?
Dit is zeker niet de bedoeling, We doen altijd onze uiterste best dat de producten zo veilig mogelijk worden ingepakt zodat deze veilig bij u aankomen. Mocht dit toch mis gaan, stuur dan een email naar info@tigrie.nl en vermeld hierbij uw gebeurtenis gezamenlijk met uw gegevens en het ordernummer in kwestie, foto’s van het product en de verpakking. Dan zorgen wij dat u kosteloos en zo snel mogelijk een nieuw product of een gepaste oplossing krijgt.
9. Ik heb niet de juiste artikel ontvangen !
Onze oprechte excusen voor het ongemak. Dit was zeker niet onze bedoeling en wij zullen het zo snel mogelijk voor u oplossen! Stuur een email naar info@tigrie.nl en vermeld hierbij de gebeurtenis gezamenlijk met uw gegevens en het ordernummer in kwestie. Stuur dan zo snel mogelijk het onjuiste artikel retour, zodra wij het verkeerde artikel retour hebben ontvangen, zullen wij de juiste aankoop zo snel mogelijk uw kant opsturen.
10. Waar kan ik een klacht indienen?
Natuurlijk is het nooit fijn als er iets niet goed gaat met uw bestelling. Wij zijn zeker benieuwd naar uw ervaring, en willen zeker feedback dat helpt naar het verbeteren van onze service. Als u een klacht heeft, kunt u het beste contact met ons opnemen door een mail te sturen naar klachten@tigrie.nl Wij zullen zo snel mogelijk reageren op uw klacht, u kunt binnen 1 werkdag een terugkoppeling van ons verwachten.
11. Hoe kan ik met jullie in contact komen?
We zijn te bereiken via WhatsApp(+3185 401), Google chat en E-mail. Onze contact informatie is op google te verkrijgen.
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop