• Alle Producten
  • Bookstore
    • Autobiografie
    • BODY & MIND
    • Boeken [Gebruikt]
    • Boeken Nieuw
    • Boeken Top 10
    • Boeken Top 60
    • Cadeauboeken
    • Fantasy
    • Geschiedenis & Politiek
    • Kinderboeken
    • Kookboeken
    • Kunst & fotografie
    • Literatuur & Romans
    • Managementboeken
    • Reizen
    • Religie
    • School & Studieboeken
    • Spirutualiteit
    • Sportboeken
    • Stripboeken
    • Surinaamse Boeken
    • Taalwetenschap
    • Thriller Must Read
    • Tigrie's #Trending
  • Elektronica
    • Audiospelers en -recorders
    • Camera's & Accessoires
    • Computers
    • Deurbellen
    • Elektrische kachels
    • Grote keukenapparatuur
    • Kabels
    • Kabels en adapters
    • Keukenmachines
    • Koffiemachines
    • Luchtbehandeling & Klimaatbeheersing
    • Naaimachines
    • Persoonlijke verzorgingsapparaten
    • Print Server
    • Scheerapparaten & trimmers
    • Smartphones
    • Smartwatches & Accessoires
    • Spelcomputers
    • Stofzuigers
    • Strijkijzers & Tapijtstomers
    • Strijkset
    • Telefoonhoesjes
    • televisies
    • Temperatuur datalogger
    • Verlichting
  • Keuken
    • Keukengereedschap
    • Keukenmessen
    • Kookgerei en bakvormen
    • Kookplaat
    • Weegschaal
  • Speelgoed
    • Bingo
    • Bordspellen
    • Buitenspeelgoed
    • Domino
    • Educatieve spellen
    • Hobby & Creatief
    • Knuffels
    • Knutselen voor kinderen
    • L.O.L. Surprise!
    • Legpuzzels
    • Poppen
    • Puzzels
    • Sieraden maken
    • Souvenirs
    • Speelfiguren
    • Spellen
    • Zandlopers
    • Zing en Coach spel
  • Verzorging
    • Bodycrèmes
    • Dagcrème
    • Dameshygiëne
    • Deodorants
    • dierenverzorging
    • Haar
    • Handzepen
    • Health
    • Huid
    • Hulpmiddelen
    • Hygiene
    • Intieme hygiene
    • Lichaamsverzorging
    • Nachtcrème
    • Persoonlijke verzorging
    • Reinigingsgel
    • Scheerkoppen & -bladen
    • Scrubs
    • Shampoo en conditioner
    • Tand- & Mondverzorging
    • Voetverzorging
    • Zeep
    • Zelfzorg
  • Europakkers
  • Musthave

Het koninkrijk der bruggen – Danielle L. Jensen

23,99

Voor de lezers van Sarah J. Maas en Holly Black

Artikelnummer: 9789022595220 Categorie: Product ID: 13821
Morgen ophalen bij 3.650+ PostNL ophaalpunten
Vandaag besteld, morgen in huis
       (boeken voor 23:00)
Vaste verzendtarief 3,- euro
14 dagen bedenktijd
Betaal zoals je wilt: vooraf, achteraf of gespreid

Beschrijving

Voor de lezers van Sarah J. Maas en Holly Black

Prinses Lara heeft maar één gedachte voor haar kersverse echtgenoot op hun trouwdag: ik zal jouw koninkrijk op de knieën krijgen. Als enige route door een door stormen geteisterde wereld controleert het Koninkrijk der Bruggen alle handel en reizen tussen landen, waardoor de heerser zichzelf kan verrijken en zijn vijanden kan beroven, inclusief Lara’s thuisland. Lara is van kinds af aan opgeleid tot spion, dus wanneer ze als bruid naar de koning wordt gestuurd onder het mom van vrede, is ze bereid alles te doen wat nodig is om de verdediging van het ijzersterke Koninkrijk der Bruggen te doorbreken.

Maar als ze haar nieuwe thuis – een weelderig paradijs omringd door stormachtige zeeën – en haar nieuwe echtgenoot, Aren, leert kennen, begint Lara zich af te vragen waar het ware kwaad zit. Wat ze ziet is een koninkrijk dat vecht om te overleven, en een koning die zijn volk fel beschermt. Terwijl haar missie laat inzien wat het betekent om de brug te beheren, kan Lara de sudderende aantrekkingskracht tussen haar en Aren onmogelijk negeren. Met haar doel bijna binnen handbereik zal Lara haar eigen lot moeten bepalen: wordt ze de vernietiger van een koning of de verrader van haar volk?

In de pers

‘Alles wat ik zoek in een fantasyboek.’ Sarah J. Maas

‘Een episch verhaal boordevol actie over liefde, wraak en verraad.’ Jennifer Estep, New York Times-bestsellerauteur van Kill the Queen

‘Voortreffelijk, fenomenaal en sexy. Het Koninkrijk der Bruggen is de belichaming van fantasierijke romantiek. Ik was dol op Jensens wereld en personages. Aren en Lara waren zowel individueel als samen fantastisch, een koppel waar je van begin tot eind om zult geven.’ Olivia Wildenstein, USA Today-bestsellerauteur van Feather

Extra informatie

Auteur

Danielle L. Jensen

Productvorm

Hardcover

Uitgever

Boekerij

Levertijd

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, morgen in huis

Inkijkexemplaar

https://boeken-cdn.e-activesites.nl/fragment/20/9789022595220.pdf

Aantal pagina's

448

Druk

1

ISBN

9789022595220

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Het koninkrijk der bruggen – Danielle L. Jensen” te beoordelen
1. Hoe wordt mijn aankoop verzonden?
Onze artikelen worden vanuit eigen voorraad, veilig ingepakt en dezelfde werkdag verzonden tot aan de deur of ophaallocatie. We maken gebruik van PostNl om onze orders te verzenden. Op het moment dat de bezorgservice uw pakket komt ophalen bij onze magazijn, ontvangt u een email bevestiging met daarin de track & trace code. Hiermee kunt u de status van uw order bijhouden.
2. Binnen hoeveel tijd kan ik mijn aankoop verwachten?
Plaats u een bestelling voor 21:00, dan word uw order de zelfde werkdag verzonden. Besteld u een boek voor 23:00 dan word de order de zelfde werkdag verzonden. Verzenden wij u order vandaag dan kunt u deze de volgende dag in huis verwachten (Nederland & België )
3. Kan ik mijn aankoop naar een ander adres worden verstuurd na aankoop?
Dat kan zeker! Gedurende het bestelproces kunt u afwijkend bezorgadres kiezen, door te klikken op “Ander bezorgadres of afhaalpunt”. Op het moment dat het bestelproces is afgerond en verzonden kunnen wij geen aanpassingen meer maken aan het bezorgadres.
4. Hoe kan ik de status van mijn aankoop bekijken?
Op het moment dat de bezorgservice uw pakket komt ophalen bij onze magazijn, ontvangt u een email bevestiging met daarin de track & trace code. Hiermee kunt u bijhouden wanneer uw pakket mogelijk aankomt.
5. Zijn er verzendkosten aan mijn bestelling verbonden?
Onze producten worden binnen Nederland en België bezorgt voor een vasttarief . De verzendkosten bedragen €3 per pakket.
6. Als ik mijn aankoop wil retourneren, moet ik retourkosten betalen?
Wat jammer dat u de aankoop niet wil behouden. Maar gelukkig is retourneren geheel gratis. Als u niet tevreden is met uw aankoop kunt u deze kosteloos retourneren. Op het moment dat u uw aankoop wilt retourneren, mail of meld uw order retour via het account. In sommige gevallen sturen wij een retourlabel mee in het pakket.
7. Binnen welk termijn krijg ik mijn tegoeden teruggestort
Wanneer uw aankoop door ons in goede orde is ontvangen, wordt uw aankoopbedrag teruggestort op de rekening waarmee de aankoop is gedaan. Het bedrag wordt 24 uur na ontvangt van het retourpakket teruggestort op de rekening waarmee de aankoop is gedaan.
8. Mijn aankoop is beschadigt aangekomen, wat moet ik doen?
Dit is zeker niet de bedoeling, We doen altijd onze uiterste best dat de producten zo veilig mogelijk worden ingepakt zodat deze veilig bij u aankomen. Mocht dit toch mis gaan, stuur dan een email naar info@tigrie.nl en vermeld hierbij uw gebeurtenis gezamenlijk met uw gegevens en het ordernummer in kwestie, foto’s van het product en de verpakking. Dan zorgen wij dat u kosteloos en zo snel mogelijk een nieuw product of een gepaste oplossing krijgt.
9. Ik heb niet de juiste artikel ontvangen !
Onze oprechte excusen voor het ongemak. Dit was zeker niet onze bedoeling en wij zullen het zo snel mogelijk voor u oplossen! Stuur een email naar info@tigrie.nl en vermeld hierbij de gebeurtenis gezamenlijk met uw gegevens en het ordernummer in kwestie. Stuur dan zo snel mogelijk het onjuiste artikel retour, zodra wij het verkeerde artikel retour hebben ontvangen, zullen wij de juiste aankoop zo snel mogelijk uw kant opsturen.
10. Waar kan ik een klacht indienen?
Natuurlijk is het nooit fijn als er iets niet goed gaat met uw bestelling. Wij zijn zeker benieuwd naar uw ervaring, en willen zeker feedback dat helpt naar het verbeteren van onze service. Als u een klacht heeft, kunt u het beste contact met ons opnemen door een mail te sturen naar klachten@tigrie.nl Wij zullen zo snel mogelijk reageren op uw klacht, u kunt binnen 1 werkdag een terugkoppeling van ons verwachten.
11. Hoe kan ik met jullie in contact komen?
We zijn te bereiken via WhatsApp(+3185 401), Google chat en E-mail. Onze contact informatie is op google te verkrijgen.
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop