De engel van München – Fabiano Massimi

12,99

In de thriller De engel van München van Fabiano Massimi gaat Siegfried Sauer op onderzoek uit als Hitlers nichtje dood gevonden wordt. Voor de lezers van Philip Kerr, Ken Follett en Robert Harris.

De engel van München, het eerste deel in de serie van Fabiano Massimi met rechercheur Siegfried Sauer in de hoofdrol, is een verbijsterende literaire thriller rondom historische personages en een waargebeurde zaak die de loop van de geschiedenis had kunnen veranderen.

Beschikbaar via nabestelling

Artikelnummer: 9789401616546 Categorieën: , Product ID: 21223
Morgen ophalen bij 3.650+ PostNL ophaalpunten
Vandaag besteld, morgen in huis
       (voor 23:00)
Vaste verzendtarief 3,- euro
14 dagen bedenktijd
Betaal zoals je wilt: vooraf, achteraf of gespreid

Beschrijving

In de thriller De engel van München van Fabiano Massimi gaat Siegfried Sauer op onderzoek uit als Hitlers nichtje dood gevonden wordt. Voor de lezers van Philip Kerr, Ken Follett en Robert Harris.

De engel van München, het eerste deel in de serie van Fabiano Massimi met rechercheur Siegfried Sauer in de hoofdrol, is een verbijsterende literaire thriller rondom historische personages en een waargebeurde zaak die de loop van de geschiedenis had kunnen veranderen.

Het is 1931 en in het appartement van Adolf Hitler – de rijzende ster van de nazipartij – wordt Geli Raubel dood gevonden. Zij is niet alleen Hitlers nichtje, maar ook zijn minnares en hoewel alles wijst op zelfmoord, zijn er een heleboel mensen die een goede reden hebben om haar te willen vermoorden.

De eigenzinnige rechercheur en ex-nazi Siegfried Sauer wordt opgeroepen om de zaak te onderzoeken. Hij ontdekt al snel dat deze zaak veel ingewikkelder is dan hij dacht, zeker als er meer doden vallen en getuigen elkaar tegenspreken. En waar is de gouden swastika die Geli altijd om haar hals droeg…

‘Een van de beste thrillers van het jaar.’ – El País

De engel van München is veel meer dan een spannend misdaadverhaal. Dit is geschiedenis.’ – Knack Focus

Extra informatie

Auteur

Fabiano Massimi

Productvorm

Paperback

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Levertijd

In herdruk, verwacht rond 07-09-2022

Inkijkexemplaar

https://boeken-cdn.e-activesites.nl/fragment/46/9789401616546.pdf

Druk

1

Datum verwacht

2022-09-07

ISBN

9789401616546

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “De engel van München – Fabiano Massimi” te beoordelen
0
    0
    Your Cart
    Your cart is emptyReturn to Shop